Web Experience - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Reset
ast: Reafitar

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Configure
ast: Configurar

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: System
ast: Sistema

en: 1 item | @count items
ast[0]: 1 elementu
ast[1]: @count elementos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Revert
ast: Desfacer
