Web Experience - en to he translation catalogue (59 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Add new
he: הוספת חדש

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Updated
he: עודכן

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Configure
he: הגדרות

en: term
he: סיווג

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Vocabulary
he: מילון

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Revert
he: שחזור

en: Translations
he: תרגומים

en: Apply
he: החל

en: Menus
he: תפריטים

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Offset
he: היסט

en: Promote to front page
he: קידום לדף הראשי

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Admin
he: מנהל

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Change theme
he: שנה עיצוב

en: - All -
he: - הכל -

en: Demote from front page
he: הוצא מהדף הראשי

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Save content
he: שמירת תוכן

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה
