Web Experience - en to eu translation catalogue (61 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Add new
eu: Gehitu berria

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Theme
eu: Tema

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: term
eu: terminoa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: 1 item | @count items
eu[0]: Elementu bat
eu[1]: @count elementu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Menus
eu: Menuak

en: Every
eu: Bakoitz

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: 1 user | @count users
eu[0]: erabiltzaile 1
eu[1]: @count erabiltzaile

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Promote to front page
eu: Azalera eraman

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Theme registry
eu: Tema erregistroa

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Change theme
eu: Tema aldatu

en: - All -
eu: - Dena -

en: Demote from front page
eu: Azaletik kendu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: Class registry
eu: Klase erregistroa

en: Asc
eu: Goraka

en: Flush caches
eu: Katxea garbitzen

en: !title cache cleared.
eu: !title katxea garbituta

en: CSS and JavaScript
eu: CSS eta JavaScript

en: Update data
eu: Data eguneratu

en: Update node alias
eu: Eguneratu nodoen ezizenak
