Web Experience - en to lt translation catalogue (53 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: System
lt: Sistema

en: Template
lt: Šablonas

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Translations
lt: Vertimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Menus
lt: Meniu

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Promote to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Admin
lt: Adminas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Demote from front page
lt: Pašalinti iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį
