Web Experience - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Updated
bg: Обновено

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: System
bg: Система

en: Template
bg: Шаблон

en: 1 item | @count items
bg[0]: 1 новина
bg[1]: @count новини

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Revert
bg: Връщане

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители

en: Promote to front page
bg: Представяне на първа страница

en: Demote from front page
bg: Премахване от първа страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието
