Web Experience - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Reset
fi: Palauta

en: Parent
fi: Isäntä

en: Category
fi: Kategoria

en: Add new
fi: Lisää uusi

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Theme
fi: Teema

en: Configure
fi: Määrittele

en: term
fi: termi

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: System
fi: Järjestelmä

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: 1 item | @count items
fi[0]: 1 aihe
fi[1]: @count aihetta

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: author
fi: kirjoittaja

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Translations
fi: Käännökset

en: Apply
fi: Käytä

en: Menus
fi: Valikot

en: Every
fi: Joka

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: Promote to front page
fi: Näytä etusivulla

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Theme registry
fi: Teemarekisteri

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Change theme
fi: Vaihda teemaa

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Demote from front page
fi: Poista etusivulta

en: revision user
fi: version käyttäjä

en: Save content
fi: Tallenna sisältö

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Class registry
fi: Luokkarekisteri

en: Flush caches
fi: Tyhjennä välimuistit

en: !title cache cleared.
fi: !title välimuisti tyhjennetty.

en: CSS and JavaScript
fi: CSS ja JavaScript

en: Page and else
fi: Sivu ja muut

en: Update data
fi: Päivitä tiedot

en: Update node alias
fi: Päivitä solmun alias
