Web Experience - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: System
ug: سېستىما

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش
