Web Experience - en to hr translation catalogue (57 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Reset
hr: Poništi

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Path
hr: Putanja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Theme
hr: Tema

en: Configure
hr: Prilagodi

en: term
hr: pojam

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: System
hr: Sustav

en: Desc
hr: Silazno

en: Template
hr: Predložak

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: 1 item | @count items
hr[0]: @count stavka
hr[1]: @count stavke
hr[2]: @count stavki

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Revert
hr: Vrati

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Menus
hr: Izbornici

en: Every
hr: Sva

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Promote to front page
hr: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Theme registry
hr: Registar teme

en: Demote from front page
hr: Ukloni s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Class registry
hr: Registar klasa

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Flush caches
hr: Prazni priručnu memoriju

en: !title cache cleared.
hr: !title priručna memorija ispražnjena.

en: CSS and JavaScript
hr: CSS i JS

en: Page and else
hr: Stranica i ostalo

en: Update data
hr: Podaci o nadogradnjama

en: Update node alias
hr: Osvježi nadimke unosa
