Web Experience - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: System
hy: Համակարգ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: 1 item | @count items
hy[0]: 1 տարր
hy[1]: @count տարրեր

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: « first
hy: « առաջինը

en: 1 user | @count users
hy[0]: 1 օգտատեր
hy[1]: @count օգտատեր
