Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Image style
ar: نمط الصورة
