Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image style
be: Стыль выявы
