Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Image style
cs: Styl obrázku
