Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Rate
eo: Noto

en: Image style
eo: Bilda stilo
