Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Submit
es: Enviar

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: General Settings
es: Configuración General

en: Share
es: Compartir

en: Rate
es: Votar

en: Highlight
es: Destacado

en: Image style
es: Estilo de imagen
