Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Share
et: Jaga

en: Rate
et: Määr

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Image style
et: Pildi stiil
