Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Share
fi: Jaa

en: Rate
fi: Arvio

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
