Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
