Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Image style
hr: Stil slike
