Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Rate
it: Aliquota

en: Image style
it: Stile immagine
