Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
