Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Share
oc: Partejar

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Image style
oc: Estil d'imatge
