Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Image style
ro: Stil imagine
