Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Share
ru: Поделиться

en: Rate
ru: Ставка

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Image style
ru: Стиль изображения
