Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Search
tr: Ara

en: None
tr: Hiçbiri

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Share
tr: Paylaş

en: Rate
tr: Puan

en: Highlight
tr: Vurgulu

en: Image style
tr: Resim stili
