Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Share
uk: Спільні файли

en: Rate
uk: Оцінити

en: Twitter
uk: Твітер

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Image style
uk: Стиль зображення
