Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
