Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
