Web Experience - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Position
eo: Loko

en: Profile
eo: Profilo

en: Rate
eo: Noto

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Image style
eo: Bilda stilo
