Web Experience - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Submit
hi: जमा करें

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Link
hi: कड़ी

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Media
hi: मीडिया

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Position
hi: स्थान

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Pager
hi: पेजर

en: Image style
hi: छवि शैली
