Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Submit
mg: Manaiky

en: Search
mg: Karoka

en: Teaser
mg: Famintinana
