Web Experience - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: none
ca: cap

en: Icon
ca: Icona

en: Teaser
ca: Resum

en: Site
ca: Lloc

en: Media
ca: Multimèdia

en: Position
ca: Posició

en: Profile
ca: Perfil

en: Share
ca: Comparteix

en: Caption
ca: Subtítol

en: Plugin settings
ca: Paràmetres del connector

en: Rate
ca: Impost

en: Pager
ca: Paginador

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: Link title to
ca: Enllaça el títol cap a
