Web Experience - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Site
gu: સાઇટ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
