Web Experience - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: none
hu: nincs

en: Icon
hu: Ikon

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Site
hu: Webhely

en: Media
hu: Média

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Profile
hu: Profil

en: Share
hu: Megosztás

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Global
hu: Általános

en: Plugin settings
hu: Bővítmények beállításai

en: Rate
hu: Mérték

en: Pager
hu: Lapozó

en: Headline
hu: Címsor

en: custom
hu: egyéni

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: Image style
hu: Képstílus

en: Missing plugin
hu: Hiányzó beépülő

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Slides
hu: Diák

en: Twitter user name: @
hu: Twitter felhasználónév: @
