Web Experience - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: none
km: គ្មាន

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Media
km: មេឌៀ

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Nothing
km: មិន​មាន
