Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Profile
bn: প্রোফাইল
