Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Media
el: Μέσα

en: Position
el: Θέση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
