Web Experience - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Link
fr: Lien

en: Teaser
fr: Accroche

en: Media
fr: Média

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Profile
fr: Profil

en: Share
fr: Partager

en: Caption
fr: Légende

en: Previous button text
fr: Texte du bouton Précédent

en: Next button text
fr: Texte du bouton Suivant

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Plugin settings
fr: Paramètres des plugins

en: Rate
fr: Taux

en: Pager
fr: Pagination

en: Headline
fr: Titre principal

en: Poster
fr: Recruteur

en: Highlight
fr: Surligner

en: Image style
fr: Style d'image

en: Missing plugin
fr: Plugin manquant

en: Slides
fr: Diapositives

en: The Title of the block.
fr: Le titre du bloc.

en: Animation effect
fr: Effet animation
