Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Link
ur: ربط

en: Profile
ur: پروفائیل
