Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Media
ja: メディア

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Position
ja: ポジション

en: Profile
ja: プロフィール

en: Caption
ja: キャプション

en: Plugin settings
ja: プラグイン設定

en: Rate
ja: 税率

en: Pager
ja: ページャー

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
