Web Experience - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Position
lt: Pozicija

en: Profile
lt: Profilis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Rate
lt: Tarifas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Nothing
lt: Nieko
