Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -
