Web Experience - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Position
mr: स्थान
