Web Experience - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
