Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Position
te: స్థానం
