Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Profile
ast: Perfil
