Web Experience - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Profile
be: Профіль

en: Caption
be: Загаловак

en: Pager
be: Гартальнік

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
