Web Experience - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Media
sk: Médiá

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Position
sk: Pozícia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Profile
sk: Profil

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Caption
sk: Popis

en: Rate
sk: Sadzba

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Nothing
sk: Nič
