Web Experience Toolkit: Bean (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: Link
id: Tautan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Position
id: Posisi

en: Profile
id: Profil

en: Caption
id: Keterangan

en: Plugin settings
id: Pengaturan plugin

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Nothing
id: Tidak ada
