Web Experience - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Profile
kk: Профиль

en: Twitter
kk: Твиттер
