Web Experience - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Position
nl: Positie

en: Profile
nl: Profiel

en: Share
nl: Delen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Timeout
nl: Time-out

en: Plugin settings
nl: Instellingen voor plug-in

en: Rate
nl: Percentage

en: Pager
nl: Paginering

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets

en: Tweet limit
nl: Tweet-limiet
